ترفند ها, اطلاعات عمومی سیستم صوتی ماشین, مشکلات رایج

4 نکته مهم قبل از خرید پخش – راهنمای انتخاب پخش سیستم ماشین

4 نکته مهم قبل از خرید پخش - راهنمای انتخاب پخش سیستم ماشین

4 نکته مهم قبل از خرید پخش – راهنمای انتخاب پخش سیستم ماشین :امروزه تنوع محصولات به طرز سرسام آوری بسیار زیاد و فراگیر شده . به طوری که هنگام خرید با دنیایی از محصولات و تعداد زیادی انتخابات دررست و غلط برخورد میکنیم .

در دنیای سیستم صوتی ماشین نیز این مشکل به چشم میخورد . یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران ما دارند انتخاب پخش ماشین  مناسب برای خوردو و سیستم صوتی خود است.

امروز سعی کردیم با بررسی مشکلات کلی کاربران 4 نکته مهم و اساسی برای انتخاب پخش سیستم ماشین شما عزیزان مطرح کنیم .

به طور کلی برای خرید پخش سیستم ماشین فاکتور های زیادی وجود دارد که در این بین 4 فاکتور بسیار مهم و اساسی است :

1.دکلس یا سی دی خور بودن پخش

پخش دکلس توانایی پخش موزیک از سی دی یا دی وی دی را ندارد اما تمامی امکانات از جمله پخش با فلش مموری- AUX و …. را دارد اما برای این تفاوت شما مبلغ بسیار بیشتری بابت خرید ضبط میپردازید پس اگر نیازی به پخش از طریق سی دی یا دی وی دی ندارید ، دکلس انتخاب بسیار بهتری برای شما است .

2.آی سی بزرگ یا آی سی کوچک 

معمولا پخش های آی سی بزرگ قدرت و عمر بیشتری نسبت به پخش های آی سی کوچک دارد همچنین قیمت ضبط های آی سی بزرگ از آی سی کوچک بیشتر میباشد .

برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی میتوانید مقاله ی زیر را مطالعه کند :

تفاوت ضبط آی سی بزرگ و کوچک 

3. پنل ثابت یا پنل جداشونده 

پخش های پنل جداشونده یک مزیت فوق العاده نسبت به ضبط های پتل ثابت دارند و آن جدا شدن پنل روی پخش است . در واقع شما با خریدن پخش پنل ثابت کمک شایانی به دوستان سارق کرده اید.

4.تعداد خروجی پخش

خروجی پخش یکی از مهم ترین ویژگی های پخش میباشد. تمامی پخش ها حداقل دو خروجی دارند برای تنظیم و تهیه یک سیستم صوتی با آمپلی فایر و سابوفر پیشنهاد میکنیم از ضبط هایی با 4 خروجی استفاده کنید .

کلام آخر 

امیدواریم پس از مطالعه این مقاله بتوانید پخش  مناسب سیستم صوتی خود را به درستی انتخاب کنید و اسیر بازی های فروشندگان نشوید .

تهیه شده در تیم کارآدیو اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید